[us_page_title description=“1″ font_size=“3rem“ line_height=“1.1″ align=“center“]

O nás

Spoločnosť J.Vince, s.r.o. sa zaoberá výrobou, balením a distribúciou racio potravín. Spoločnosť má rodinný charakter, čo značí o pružnosti, efektivite podniku a maximálnej kvalite ňou ponúkaných produktov. Naša spoločnosť dnes patrí medzi tradičných predajcov a výrobcov zdravej výživy. Vo svojom sortimente má viac ako 170 výrobkov.

Ciele spoločnosti

Podnik sa riadi súčasným trendom – harmónie a vitality tela i duše. To sa dá dosiahnuť aj pomocou konzumácie zdravých potravín, ktoré má spoločnosť v ponuke.

Prečo to robíme?

Racio strava predstavuje prelom moderného štýlu stravovania. Dnešná uponáhľaná doba nám nedá vydýchnuť, čoho výsledkom je únava, nedostatok pohybu a ľahšie podliehanie civilizačným chorobám kvôli nadmernej záťaži a stresu. Preto sa čoraz viac ľudí prikláňa k vyváženému spôsobu života. Okrem pohybu a relaxácie je dôležité aj správne stravovanie. Odborníci odporúčajú zaradiť do svojho jedálnička viac zeleniny a celozrnných potravín kvôli ich blahodarným účinkom na organizmus. Čoraz viac ľudí vyhľadáva pravidelný pohyb, beháva či pláva, snaží sa viac relaxovať s dobrou knihou, či prostredníctvom masáží a wellness centier. Celosvetovým trendom je dopriať telu viac oddychu na regeneráciu, posilnenie imunity a správne fungovanie celého organizmu. K celkovej harmónii môže prispieť aj vhodná strava našimi racio výrobkami. V našej ponuke sa nachádza široký výber produktov, stačí si prezrieť našu stránku.